вівторок, 17 вересня 2019 р.

ЄВРОПЕЙСЬКА ВІДЗНАКА ETWINNING SCHOOL

Наша школа отримала європейську відзнаку eTwinning School!
Серед 192 000 европейських шкіл, які беруть участь у програмі eTwinning, данну нагороду отримали лише 2216 шкіл з усієї Европи. Серед них 36 українських шкіл. Ітвіннінг школи є прикладом сучасної демократичної европейської моделі школи.
У Сумській області цю нагороду отримали такі школи:
- Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Р. Руднєва
- Білопільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
- Сумська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стрельченка
- Конотопська спеціалізована ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 2
Це перша нагорода програми, яка відзначає роботу не лише окремих вчителів, а цілої команди ітвіннерів та керівництва школи. "Всі ми знаємо, що корабель може успішно пливти до цілі тільки тоді, коли у нього є мудрий капітан і натхненна та злагоджена робота команди, яку саме він покликаний забезпечити. Тож ми дякуємо Вам за підтримку творчих ідей ваших вчителів та учнів; реалізації проектів, розвиток інноваційних підходів та сучасних технологій! І нехай все це дає свої плоди: робить Вашу школу шанованою, вчителів – ще професійнішими, а учнів – успішними людьми ХХІ ст.!",-зазначили організатори програми.
Як зазначила спеціаліст з організації заходів «eTwinning Plus Ukraine co-funded by the Erasmus+» Анастасія ЗАХАРЧЕНКО, це перша нагорода програми, яка відзначає роботу не лише окремих учителів, а цілої команди ітвіннерів та керівництва школи.
Довідково: Програма «eTwinning Plus» спрямована на залучення середніх шкіл України до єдиної європейської Інтернет-мережі, обмін ініціативами, налагодження співпраці. eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. У рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів. У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з учителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання. А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!


Що треба знати учаснику ЗНО-2020


 

                                                                                              

                                                                               13.09.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ
Що треба знати учаснику ЗНО-2020
Хто складає ЗНО-2020?
Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів:українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результат ДПА для студентів ЗВО, які скористалися правом повторного складання атестаціїу формі ДПА.

Особи, які вже здобули повну загальну середню освіту у минулі роки також можуть стати учасниками ЗНО-2020.

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох предметів.

Які терміни реєстрації та проведенняЗНО?
Реєстрація на ЗНО відбудеться з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Для реєстрації на ЗНО необхідно мати паспортний документ.
Проведення основної сесії  з 11 предметів ЗНО відбудеться у травні-червні 2020 року:
·      математика 21.05.2020
·      історія України 04.06.2020
·      українська мова і література 26.05.2020
·      біологія 09.06.2020
·      фізика 28.05.2020
·      географія 11.06.2020
·      іспанська, німецька, французька мови 01.06.2020
·      хімія 15.06.2020
·       англійська мова 02.06.2020


Цифрові платформи щодо інформації про ЗНО-2020:
·          Сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/
·          Сайт Харківського РЦОЯО https://zno-kharkiv.org.ua/
·          Акаунти Харківського РЦОЯО в соціальних мережах Facebook, youtube, twitter.
·          Тelegram-канал Харківського РЦОЯО «ЗНО2020» (https://t.me/zno2020kh) – це швидке та безкоштовне отримання інформації, актуальна хронологічна стрічка, достовірні новини про ЗНО-2020, незалежне тестування педагогів, інші освітні оцінювання тощо.
·          Офіційний безкоштовний мобільний «Харківський РЦОЯО» (завантажити у PlayMarket).
Контакти для ЗМІ:
Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України 057 705 15 64.
Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496


Всесвітній день доброти

 Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші ...